Silindia Ehitus OÜ ehitusprotsessi juhivad ja kvaliteedi tagavad pädevad ja pikaajaliste kogemustega spetsialistid, kes järgivad ehitusprojekti elluviimisel head ehituse tava

Lauri Kallas


projektijuht
+372 527 8118
lauri@silindia.eu

Vello Veelmaa


projektijuht
+372 511 9581
vello@silindia.eu

Viljar Laidvee

projektijuht
+372 506 7964
viljar@silindia.eu

Siim Sõber


projektijuht
+372 5340 6429
siim@silindia.eu

Peeter Kilk


projektijuht
+372 503 4384
kilk.peeter@gmail.com

Andrus Sildaru


projektijuht
+372 515 9510
andrus@silindia.eu

Indrek Otsla


töödejuht
+372 517 9241
indrekotsla@gmail.com

Andres Juhkam


töödejuht
+372 524 9436
andres@silindia.eu

Margus Pedak


töödejuht
+372 528 4007
margus@silindia.eu

Gunnar Saar


töödejuht
+372 511 5591
gunnar@silindia.eu

Aigo Keskküla


töödejuht
+372 518 5149
aigo@silindia.eu

Lauri Kaljurand


töödejuht
+372 514 6772
lauri.kaljurand@silindia.eu